Banyotrendy hediye çeklerinin karşılığında 8 YILDIR SADAKAT VAR İş birliğimizi ve hizmet kalitemizi güçlendiriyoruz.

Sadakat programı nedir?

Tek seferde 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL, 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL, 4000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL hediye çeki verilecektir. Yapılacak bir sonraki alışverişlerinizde kullanılan bir ödeme seçeneğidir.

Hediye çeki nasıl hesabıma yüklenir?

Kazanılan hediye çekleri, ödeme yapıldıktan sonra maksimum 7 iş günü içerisinde üye hesabınıza tanımlanıp, tarafınıza e-mail yolu ile gönderilir. 30 gün içerisinde hediye çekinizi alt limit olmadan kullanabilirsiniz.

Hediye çekinizi kontrol edin.

Hediye çekimi nasıl kullanırım?

- Sepetini oluştur,
- Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
- Sepetim sayfasında “Tanımlı Hediye Çeklerim” kısmına girin.

Kampanya koşulları

- Tek seferde kullanılmak üzere tanımlanan çekler, bölünemez.
- Hediye çekleri tanımlandığı ve tarafınıza iletildiği tarihten itibaren 30 gün geçerlidir.
- Hediye çeklerine tanımlanacak üst ve alt tutar için bir sınır bulunmamaktadır.
- Hediye çeki tutarları 50 TL, 100 TL, 150 TL ve 200 TL’dir.
- Hediye çeki kullanarak satın alınan ürünler iptal ya da iade edildiğinde, iptal edilen ürün tutarında yeni bir hediye çeki kullanıcı hesabına otomatik olarak tanımlanır.
- Teslim edilen çeklerin iadesi yapılmamaktadır.

Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.

Farklı kullanıcı adı, rumuz,kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda banyotrendy kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Beta Bilişim A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.